دسترسی سریع
 

آیت الله هاشمی، سردار بی ادعا

آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی داشت که همه از هر طیفی در کنارش به اعتدال می رسیدند. کسی بود که افراط و تفریط را به اعتدال تبدیل می کرد. آیت الله هاشمی را می توان نفطه توازن دانست و در آینده نزدیک مشخص خواهد شد که چه نعمت بزرگی را در کشور از دست داده ایم. دستاورهای او نیز بی شمار است که نمونه بارز آن دانشگاه آزاد اسلامی است. آیت الله هاشمی رفسنجانی سردار سازندگی است که صبر، علم و بی ادعایی ایشان  زبانزد عام و خاص است. او با تمام سوابق خود از جمله فرماندهی جنگ و تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی همواره در سخت ترین روزهای انقلاب در کنار امام (ره) بود. بعد از انقلاب فشارهای زیادی به او وارد شد اما باید گفت او سردار بی ادعاست.

دانشکده های واحد تهران جنوب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از لحاظ تعداد دانشجو در حال حاضر با بیش از ۴۵ هزار نفر دانشجو دومین دانشگاه بزرگ کشور و از نظر رشته های فنی و مهندسی با حدود ۲۰ هزار نفر دانشجو در دانشکده های فنی و مهندسی و صنایع بزرگترین دانشگاه کشور و خاورمیانه به شمار می رود.

IAUST Colleges
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

پذیرش تحصیلی در واحد تهران جنوب

این واحد دانشگاهی در طیف وسیعی از رشته‌های مختلف مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به منظور تربیت متخصصین مورد نیاز جامعه در سطوح مختلف عملیاتی، آموزشی و تحقیقاتی با تأکید بر رشته‌های فنی و مهندسی فعالیت می‌کند.

دستاوردهای دانشگاه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همواره توسعه امکانات و زیرساخت‌های آموزشی و تحقیقاتی را برای انطباق با استانداردهای معتبر جهانی و رضایتمندی مشتریان خود در سرلوحه اهداف قرار داده و بر اساس آن سیاست‌های عملیاتی خود را تعیین و دنبال می‌کند.

خدمات الکترونیکی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مهمترین واحد دانشگاهی در زمینه‌های فنی و مهندسی در مجموعه واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، با اعتبار جهانی و مبتنی بر هویت ایرانی‌ـ‌اسلامی خواهد بود.