ایجاد دانشگاهی حکمتانه با محوریت تحول و توسعه در جهت رفع نیاز فرهنگی، پژوهشی و آموزشی با مدیریت جهادی میسر خواهد بود.

 

دکتر رامین خواجوی- سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب 

پیام تسلیت رئیس و هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به نام خدای جهاندار بخشنده و مهربان

مگر اناللّه آیه رحمتی نباشد که غمگینانه سوگوار شویم در حسرت رهایی و معنی بخشیدن به انا الیه راجعون که او، آخرین مقصد و امن ترین مامنی است که همه در کنارش آرام خواهیم گرفت.

براستی که چه سخت است هجرانی تلخ را باور کردن و چه ناگوار است جای خالی را نظاره کردن و به یاد لحظه های با او بودن، در دل گریستن.

گویی رقابتی است بین انسان و خاک که هر آنکس محبوب انسان می شود پسند خاک می گردد و هر آنکس که انسان دل در گرواش می گذارد خاک در آغوش می فشرد.

ضایعه درگذشت جانکاه دانشجوی گرامی آقای عرفان شاهی جابلو را که غمی است بزرگ برای خانواده بزرگ واحد تهران جنوب؛ تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز از دست رفته رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه حق تعالی مسألت می نمائیم.

 

دانشکده های واحد تهران جنوب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از لحاظ تعداد دانشجو در حال حاضر با بیش از ۴۵ هزار نفر دانشجو دومین دانشگاه بزرگ کشور و از نظر رشته های فنی و مهندسی با حدود ۲۰ هزار نفر دانشجو در دانشکده های فنی و مهندسی و صنایع بزرگترین دانشگاه کشور و خاورمیانه به شمار می رود.

IAUST Colleges
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

پذیرش تحصیلی در واحد تهران جنوب

این واحد دانشگاهی در طیف وسیعی از رشته‌های مختلف مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به منظور تربیت متخصصین مورد نیاز جامعه در سطوح مختلف عملیاتی، آموزشی و تحقیقاتی با تأکید بر رشته‌های فنی و مهندسی و در چشم انداز جدید به عنوان قطب انرژی و مواد فعالیت می‌کند.

دستاوردهای دانشگاه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همواره توسعه امکانات و زیرساخت‌های آموزشی و تحقیقاتی را برای انطباق با استانداردهای معتبر جهانی و رضایتمندی مشتریان خود در سرلوحه اهداف قرار داده و بر اساس آن سیاست‌های عملیاتی خود را تعیین و دنبال می‌کند.

خدمات الکترونیکی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مهمترین واحد دانشگاهی در زمینه‌های فنی و مهندسی در مجموعه واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، با اعتبار جهانی و مبتنی بر هویت ایرانی‌‌اسلامی خواهد بود.